Časté dotazy (FAQ)

 

KRABIČKY

 • Jak je naše dárková krabička velká a z čeho je vyrobená?
  Naše dárková krabička je velká 30 x 20 cm a 10 cm na výšku. Dárková krabička má na vrchu samolepku o velikosti krabičky dle vašeho výběru. Obal krabičky je vysouvací, takže se můžete do krabičky podívat ještě před tím, než krabičku předáte obdarovanému. Krabička je vyrobena z kvalitního kartonového materiálu. Vzhled vaší krabičky
  si můžete vybrat zde.

 • Jak bude dárková krabička vypadat?
  Krabička, kterou si u nás on-line sestavíte, pečlivě zabalíme a krabičku vsuneme do pevného obalu se samolepkou, kterou si vyberete. Celou krabičku pak vložíme do ještě jedné přepravní krabice. Přes přepravní krabici nelze poznat co balíček obsahuje. Balíček můžete dokonce nechat odeslat přímo obdarovanému.

 • Je možné do dárkové krabičky přidat vlastní vzkaz nebo přání?
  Ano, je to možné. Ve třetím kroku objednávky si do krabičky můžete vybrat vzkaz a vložit vlastní text.

 

PRODUKTY

 • Vaše jednotlivé produkty se mi zdají poměrně drahé.
  Jednotlivé produkty, které nabízíme, nejsou až tak běžně dostupné a mají vysokou míru kvality a originality. Většinu produktů objednáváme ze zahraničí – Velká Británie, Francie, Německo, Itálie, … a tomu odpovídá i cena těchto výrobků.

 • Jak je to s trvanlivostí produktů?
  Všechny naše produkty (paštiky, čokoládové krémy, …) na našem e-shopu jsou trvanlivé nebo zakonzervované.

 • Mohu si objednat pár produktů i bez dárkového balení?
  Samozřejmě, můžete si samostatné produkty nakoupit v záložce „Samostatné produkty“ nebo přímo zde.

 

OBJEDNÁVKY

 • Je v zásilce faktura?
  Fakturu dostanete pouze na e-mail elektronickou formou. Víme, že ve většině případů se jedná o dárek, a tudíž přímo k zásilkám fakturu nepřidáváme.

 • Mohu dárkovou krabičku odeslat rovnou tomu, komu jí daruji?
  Určitě můžete! Do krabiček nepřikládáme žádné faktury (ty dostanete pouze na e-mail elektronickou formou), takže obdarovanému dorazí opravdu jen dárková krabička od vás. Stačí v posledním kroku objednávky vyplnit jméno příjemce, jeho adresu a telefonní číslo, a dáreček poputuje přímo k němu.

 

PLATBA

 • Jak probíhá platba?
  V posledním kroku je možnost platby pouze bankovním převodem, tato platba je zdarma. Bohužel, po špatných zkušenostech, na dobírku nezasíláme. Případné osobní převzetí, po platbě předem, v Dobříši je zdarma.

 

DOPRAVA

 • Za jak dlouho od objednání mi dárková krabička nebo samostatné produkty dorazí?
  Všechny produkty, které vidíte na našem e-shopu, máme skladem, a proto vám je můžeme okamžitě odeslat. Objednávky vytvořené ve všední dny do 14:00 předáváme přepravci ještě tentýž den. Doba doručení se pak pohybuje v rozmezí 1–2 pracovní dnů (např. pokud objednáte krabičku v pondělí, balíček dorazí nejpozději ve středu). Konkrétní možnosti dopravy se dozvíte na stránce Doprava a platba.

 • Mohu si určit, kdy mi dárková krabička přijde?
  Datum doručení je možné si zvolit. Stačí když nám datum doručení napíšete do poznámky v objednávce. Doba doručení se pohybuje v rozmezí 1–2 pracovních dnů (např. pokud objednáte krabičku v pondělí, balíček dorazí nejpozději ve středu).

 

Nenašli jste zde odpověď na svoji otázku? Tak nás kontaktujte ;).